Zábavné Jeseníky 2014

Projekt podpořený Fondem mikroprojektů Euroregionu Praděd, číslo projektu: CZ.3.22/3.3.07/11.

Příjemce grantu: Jeseníky přes hranici, o.s.

Partneři projektu: Nyski Dom Kultury

Harmonogram: 04.2014 – 09.2014

Místo realizace projektu: Jeseník, Zlaté Hory,Jiříkov, Rýmařov, Nysa

Výstupem projektu je 5celodenních zábavně vzdělávacích programů určených pro děti a jejich rdiče. Bude vytvořena stezka - 6 zábavně naučných stanovišť, na kterých se budou děti seznamovat s historií, tradicemi, osobnostmi regionu. Po absolvování stezky dostanou děti malý dárek ( v podobě pexesa či omalovánek ) jako odměnu. Dále projekt navrhuje realizovat 20 zábavně-naučných programů pro děti základních a středních škol.Bude vytvořen zábavně naučný program pro žáky základních a středních škol, při kterých se zábavnou a hravou formou seznámí s historií, tradicemi a přírodou našeho regionu (soutěže, hry, promítání, fotografie apod. ).

Cílem projektu je zvýšit informovanost o historii, tradicích, osobnostech, řemeslech Jeseníků a česko – polského příhraničí, a to na území Česka i Polska.

Cílové skupiny projektu jsou: Hlavní cílové skupiny jsou děti ve věku 2 – 18 let, a rodiče dětí ve věku 2 – 10 let, a to na území Česka i Polska. Sekundární cílovou skupinou jsou pedagogičtí pracovníci škol, zástupci samospráv.

Rozrywkowe Jesioniki

Projekt wsparty Funduszem Mikroprojektu w Euroregionie Pradziad, numer projektu: CZ.3.22/3.3.07/11.

grant: Jesioniki ponad granicami, s.o.

Partnerzy projektu: Nyski Dom Kultury

Harmonogram: 04.2014 – 09.2014

Miejsce realizacji projektu: Jesenik, Złote Góry, Jirzików, Rymarzów, Nysa

Końcowym efektem projektu jest 5 całodniowych rozrywkowo edukacyjnych programów przeznaczonych dla dzieci i ich rodziców. Zostanie zbudowana ścieżka - 6 rozrywkowo edukacyjnych stanowisk, na których dzieci będą zapoznawane z historią, tradycjami, osobistościami regionu. Po przejściu ścieżki dzieci otrzymają nagrodę (gra pekseso, lub kolorowanka). Następnie projekt proponuje zrealizowanie 20 rozrywkowo-edukacyjnych programów dla dzieci ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zostanie przygotowany rozrywkowo edukacyjny program dla uczniów podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, gdzie rozrywką i zabawą będzie zapoznawanie się z historią, tradycjami i przyroda naszego rejonu (konkursy, zabawy, wyświetlanie zdjęć itp.).

Celem projektu jest podniesienie świadomości w zakresie historii, tradycji, osobistości, rzemiosła Jesioników i czesko – polskiego obszaru przygranicznego, i to na terenie Czech, jak i Polski.

Grupy docelowe projektu: Główne grupy docelowe to dzieci w wieku 2 – 18 lat, oraz rodzice dzieci w wieku 2 – 10 lat,mna terenie Czech i Polski. Wtórną grupą docelową jest kadra pedagogiczna szkół, przedstawiciele samorządów.

Zlaté Hory, Jeseník

Zabavne-jeseniky

Sovinec, Rýmařov

Zj2

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím