Sbírejme Jeseníky

UNIKÁTNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Na 80 místech Jeseníků najdete speciální nástěnku plnou tipů na výlety a služby pro turisty v bezprostředním okolí. Forma jednoduchých vizitek je uživatelsky velmi jednoduchá a oblíbená a také velmi levná. 

Můžete tak nabídnout svou atraktivitu či službu přímo turistům, kteří jsou nedaleko.

Kontaktuje nás pro vyrobení své vizitky. Zajistíme grafickou přípravu, tisk i distribuci na vámi vytipovaná místa. 


Mapa všech aktuálních míst, kde najdete naše nástěnky:

https://maps.google.cz/maps/msmsid=215188131805407919587.0004da05e42ed3ec9a497&msa=0

Napsali o projektu:

http://www.novinky.cz/vase-zpravy/olomoucky-kraj/jesenik/1298-15846-tipy-na-vylety-hledejte-na-specialnich-nastenkach-sbirejte-jeseniky.html

Anotace projektu:

Cílem projektu je novou, zábavnou formou zvýšit povědomí o českých a polských turistických destinacích, cílech a atraktivitách. Vzájemná propagace česko-polského příhraniční (Jesenicko-Nysské pohraničí) bude fungovat na principu vytvoření informačního systému: rozmístění dřevěných panelů (nástěnek) po celém regionu česko-polského příhraničí. Na těchto panelech budou vyvěšeny a průběžně doplňovány vizitky s turistickými cíli česko-polského regionu, tj. jeskyně, hrady, zámky, rozhledny, památkové městské zóny ale také jesenicko-nysské recepty, regionální produkty, pohádky, pověsti či různé kulturní, společenské a sportovní akce především česko-polského zaměření. Tento model propagace cestovního ruchu se již v ČR na některých místech objevil. 
Panely budou umístěny v informačních centrech, muzeích, kulturních zařízeních, sportovních areálech, rozhlednách, lázních, zámcích, hradech, turistických chatách, lyžařských areálech, jeskyní atd. - na místech s větším výskytem turistů. Celkem bude vyvěšeno 80 kusů takovýchto panelů (nástěnek). Na každém panelu potom bude vyvěšeno 40 různých kartiček, které si budou lidé sbírat. Kartičky budou kontinuálně doplňovány a aktualizovány (zimní x letní sezóna).
Realizací projektu tak dojde k podpoře turismu a turistického ruchu v Jesenicko-Nysské pohraničí.

Sbírejme Jeseníky


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím