Chuť Jeseníků

Kompletní info na www.chutjeseniku.cz nebo na www.facebook.com/chutjeseniku

Chuť Jeseníků - gastronomický festival.

Letošní léto je již po čtvrté v horách pod Pradědem ve znamení místní gastronomie. 

Nabídneme Vám sedm nejlepších restaurací Jeseníků, kde zaručeně ochutnáte skvělé regionální jídlo. Restaurace zapojené do Chuti Jeseníků jsou vybírány na základě získaných certifikátů kvality nebo přímých pozitivních recenzí hostů.

Samolepku s vidličkou a nožem zapíchnutým vedle Pradědu tak najdete pouze tam, kde neznají polotovary a náhražky, pečlivě studují nové gastronomické trendy a na talíř servírují jídla podle tradičních receptur a z lokálních zdrojů.

Chuť Jeseníků je exkluzivním projektem nejlepších gastronomických zařízení v horách pod Pradědem.

Hledejte stánek s naším logem na některé z akcí pro veřejnost. V létě se chystáme na gastrotour, na které vám nabídneme k ochutnání dobroty z Jeseníků. Objevíme se v Šumperku, Jeseníku, Zlatých Horách, Bruntálu, Vrbně pod Pradědem, Opoli, Glucholazech, Olomouci, Starém Městě i jinde, kde milují dobré jídlo.

O co se snažíme? Aby v Jeseníkách chutnalo všude a hlavně regionálně :)


V nabídce jídel nechybějí polévky, hlavní jídla nebo dezerty. Milovníci jídla se tak mohou těšit třeba na masové kuličky v nudlovém těstě nebo Frýdeberský salát. Každá restaurace navíc podává nejméně jedno kompletní menu. Hosté mohou také hodnotit servírovaná menu a jejich kuchaře, čímž se zapojí do spotřebitelské soutěže o hodnotné ceny.

Chuť Jeseníků

Chuť Jeseníků


 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím